Asus Rog Phone 3 Alınır Mı

523

Asus Rog Phone 3 alınır mı? Asus rog phone 3, 12gb ram ve çift sim kart desteği ile dikkat çeken bir telefon olarak kullanıcısının karşısına çıkıyor.

6000 mAh pil ömrü ile dikkat çeken telefon, diğer tüm rakiplerini, bu özelliği sayesinde geride bırakıyor. 256gb dahili depolama alanı vermekle birlikte, amoled ekran tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ayrıca, ekranın çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı cam yapısı, kullanıcılarının artı olarak nitelendirdiği diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Asus Rog Phone 3 Alınır Mı?

Eğer Asus markasını seviyorsanız ve şarj açısından sizi tatmin edebilecek bir telefon kullanmak istiyorsanız Asus Rog phone 3 alınabilecek telefonlar arasında yer alıyor. Bir önceki telefondan %4 oranında daha güçlü olacak bu telefon ile pek çok oyun da kasmadan oynanabilir.

Hafıza kartı desteği bulunmamasına rağmen, 2 terabayta kadar dahili hafıza seçenekleri ile bu eksiğini kapatan telefon, aynı zamanda hızlı şarj özelliği ile de dikkat çekiyor. Su geçirmez olmamakla birlikte, 64 bit işletim sistemi ile bu açığını a kapatıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.