Huawei P40 Alınır Mı

510

Huawei P40 alınır mı? Huawei p 40 özellikleri genel olarak kamerası üzerinden değerlendiriliyor. Bu telefon, görünüm açısından son derece modern bir yapıdadur. Huawei P40 Mayıs 2020 tarih itibari ile fiyat olarak 8400-8500 tl bandında görünüyor.

Kameranın sağlamakta olduğu çözünürlük, odaklanma ve çekim kalitesi genel olarak kullanıcısını oldukça memnun ediyor. Ve bu durum telefonu tercih sebebi yapıyor. Yanı sıra, batarya ömrünün uzun oluşu ve yüksek hafıza desteği sayesinde profesyonelce çekilen her fotoğraf ve her videoyu rahatça saklama imkânı veriyor.

Huawei P40 Alınır Mı?

Huawei P40 şu an 8400tl bandında yer alıyor. Şayet android işletim sistemli telefonlara daha sıcakk bakıyorsanız bu fiyat bandında değerlendirilebilirsiniz. Ya da bütçeniz daha düşük ise Huawei P40 lite versiyonuna da bakabilrisiniz. Görünüm açısından son derece şık olan bu telefon farklı renk seçenekleri ile satışa sunulmuş durumda.

Dahili depolama olarak 256gb bir alanı kullanıcısına sunmakla birlikte, harici olarak 256gb daha hafıza kartı desteğine izin veren telefon, kullanıcısı için tam bir saklama alanı yaratıyor ve 8gb RAM sayesinde, her işlevi hızlı ve kesintisiz olarak yerine getiriyor.

Suya dayanıklı olması ve üçüncü arka kamera desteği ile, çektiği her fotoğraf ve videoyu uzun süre saklamak isteyenlerin birinci tercihi oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.