Samsung Galaxy S20

460

Samsung galaxy s20, diğer samsung telefonlara göre ekran olarak daha farklı tasarlanmış olması ile dikkat çekiyor. Samsungun modern telefonları arasında yer alan S20 kimileri tarafından beğenildi, kimileri tarafından ise yeterli ilgiyi göremedi.

Samsung Galaxy S20

S20 serisi için Samsung üç farklı alt çeşi üretmiştir. Her bir alt çeşit için kullanıcısına sinema salonu deneyimi yaşatabilen sonsuz ekran kullanması ile bu telefonu ve alt türlerini tercih sebebi yapıyor.

Geniş hafıza aralığı ve uzun ömürlü pili sayesinde kesintisiz bir deneyim yaşatan telefon, kamerası ile çekilebilen profesyonel fotoğraf videolar ile de oldukça beğeni topluyor. Genel olarak kamera çözünürlüğü ve odaklama kapasitesi oldukça yüksek olmakla birlikte, bazı özellikler yalnızca serinin en gelişmiş modeli olan s20 Ultra için kullanıma sunuluyor.

Samsung S20 Fiyatları

Samsung S20 fiyatları şu Mayıs 2020 tarih itibariyle 7.100tl dolayındadır. S20 Plus fiyatları ise 10.000tl civarındadır. Görünüm açısından şık olan bu telefon farklı renk seçenekleri ile temin edilebilir. Samsung S20, önümüzdeki 5 yıl boyunca Samsung tarafından güncelleme alacak gibi görünüyor…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.